Lang gb
|

Wasze hity

  1. Cudowny chłopak
  2. Ignacy Loyola
  3. Trzy billboardy za Ebb...
  4. Sprawa Chrystusa
  5. Pokot
  6. Dobrze się kłamie w mi...
  7. Najlepszy
  8. Król rozrywki
  9. Tamte dni, tamte noce
  10. Gwiezdne wojny: Ostatn...
KEI

Do kina

Repertuar kin w Warszawie wg nazwy kina

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Ada Kino Studyjne Rano Po południu Wieczorem
Niemiłość 15:00 18:00
Atlantic Rano Po południu Wieczorem
Czarna pantera 2d 12:00 14:40 17:20 20:00
Czas mroku 13:00
Czwarta władza 15:30 17:50 20:00
Disaster Artist 10:50
Kształt wody 12:50 17:40 20:10
Nowe oblicze Greya 9:50 13:20 15:30 20:15
Podatek od miłości 11:00
Pomiędzy słowami 11:00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 15:20 17:40
Cinema City Arkadia Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak 2d dub 11:40
Czarna pantera 2d dub 10:00 15:30
Czarna pantera 3d dub 11:00 4dx 12:00 14:45 16:30 4dx 17:30
Czarna pantera 2d 12:45 18:15 21:00
Czarna pantera 3d 13:45 4dx 19:15 4dx 20:15 22:00 4dx
Czas mroku 2d 11:20 17:30
Czwarta władza 2d 13:30 16:00 18:30 21:00
Fernando 2d dub 10:10 12:30 16:20
Gnomy rozrabiają 2d dub 10:20 12:20 14:20
Gra o wszystko 2d 22:00
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi 2d dub 10:30
Jeszcze nie koniec 2d 18:30 20:30
Jumanji: Przygoda w dżungli 2d dub 17:00
Kształt wody 2d 14:00 16:30 19:00 21:30
Mąż, czy nie mąż? 2d 12:10 16:20 20:10 22:20
Narzeczony na niby 2d 15:00
Nowe oblicze Greya 2d 10:40 11:40 13:00 14:00 15:20 16:20 17:40 18:40 19:20 20:00 21:00 21:40 22:20
Plan B 2d 13:20 18:40
Podatek od miłości 2d 11:15 13:30 15:45 18:00 20:15
Pomiędzy słowami 2d 11:20 15:30 22:30
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2d dub 10:00 11:20 13:20 15:20
Tamte dni, tamte noce 2d 22:15
Tedi i mapa skarbów 2d dub 10:00
The Disaster Artist 2d 14:10 17:20 20:40
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 2d 17:20 19:50
Winchester: Dom duchów 2d 14:50 19:50 22:30
Więzień labiryntu: Lek na śmierć 2d dub 12:00
Więzień labiryntu: Lek na śmierć 2d 17:00
Wszystkie pieniądze świata 2d 14:15 19:30 22:15
Cinema City Bemowo Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak 2d dub 11:40 16:00
Czarna pantera 2d dub 11:00 16:30
Czarna pantera 3d dub 12:15 15:00 17:45
Czarna pantera 2d 13:45 19:15 22:00
Czarna pantera 3d 20:30
Czas mroku 2d 18:20
Czwarta władza 2d 12:00 17:00 19:30 22:00
Fernando 2d dub 11:00 13:20 15:40
Gnomy rozrabiają 2d dub 10:40 12:40 14:40
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi 2d 12:20
Kształt wody 2d 14:30 17:30 20:00 22:30
Mąż, czy nie mąż? 2d 11:00 15:10 19:40 22:10
Narzeczony na niby 2d 21:20
Nowe oblicze Greya 2d 10:20 11:30 12:40 13:50 15:00 16:10 17:20 18:30 19:40 20:50 22:00
Paddington 2 2d dub 10:00
Pasażer 2d 17:20
Plan B 2d 20:10
Podatek od miłości 2d 14:00 16:45 19:00 21:15
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2d dub 10:00 12:00 14:00
Tedi i mapa skarbów 2d dub 10:15
The Disaster Artist 2d 13:00 18:00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 2d 16:20 18:50
Winchester: Dom duchów 2d 15:20 21:00
Wszystkie pieniądze świata 2d 21:40
Cinema City Janki Rano Po południu Wieczorem
Coco 2d dub 10:10
Cudowny chłopak 2d dub 10:00 15:10 17:30
Czarna pantera 2d dub 10:25 13:15 16:00
Czarna pantera 3d dub 11:45 17:15
Czarna pantera 2d 14:30 18:45 21:30
Czarna pantera 3d 20:00
Czwarta władza 2d 16:30 19:00 21:30
Fernando 2d dub 11:45 14:00 16:15
Gnomy rozrabiają 2d dub 11:00 13:00 15:00
Jumanji: Przygoda w dżungli 2d dub 10:20 14:10
Kształt wody 2d 12:40 15:30 18:00 20:30
Narzeczony na niby 2d 18:30 21:30
Nowe oblicze Greya 2d 11:10 13:30 14:30 15:50 16:50 18:10 19:10 20:30 21:30
Plan B 2d 17:00
Podatek od miłości 2d 13:15 17:15 19:30 21:45
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2d dub 10:00 11:00 12:00 15:20
The Disaster Artist 2d 12:20 20:50
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 2d 19:00
Winchester: Dom duchów 2d 19:50 22:00
Więzień labiryntu: Lek na śmierć 2d dub 12:30
Cinema City Mokotów Rano Po południu Wieczorem
Atak paniki 2d 21:00
Coco 2d dub 10:00
Cudowny chłopak 2d dub 10:40 15:40
Czarna pantera 2d dub 11:00 13:45
Czarna pantera 3d dub 12:15 17:45
Czarna pantera 3d 15:00 20:30
Czarna pantera 2d 16:30 19:15 22:00
Czas mroku 2d 12:10 19:00
Czwarta władza 2d 14:10 16:40 19:10 21:40
Fernando 2d dub 10:50 13:10 16:00
Gnomy rozrabiają 2d dub 10:00 12:00 15:30
Jeszcze nie koniec 2d 18:20
Jumanji: Przygoda w dżungli 2d dub 10:00 17:30
Kształt wody 2d 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00
Mąż, czy nie mąż? 2d 13:50 18:00 21:40
Nowe oblicze Greya 2d 10:40 11:40 13:00 14:00 15:20 16:20 17:40 18:40 20:00 21:00 22:20
Paddington 2 2d dub 12:00
Pasażer 2d 22:30
Plan B 2d 14:10 18:20
Podatek od miłości 2d 11:30 15:15 17:30 19:45
Pomiędzy słowami 2d 10:10 14:50 20:30 22:30
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2d dub 10:00 12:00 14:00 17:00
Tamte dni, tamte noce 2d 22:00
Tedi i mapa skarbów 2d dub 10:00
The Disaster Artist 2d 11:50 16:10 20:20 22:30
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 2d 13:10 17:00 19:30 22:00
Winchester: Dom duchów 2d 15:50 20:10 22:20
Więzień labiryntu: Lek na śmierć 2d 12:30 18:10
Wszystkie pieniądze świata 2d 14:20 19:50
Cinema City Promenada Rano Po południu Wieczorem
Coco 2d dub 11:10
Cudowny chłopak 2d dub 12:00 14:30 17:30
Czarna pantera 2d dub 10:45 16:15
Czarna pantera 3d dub 12:00 14:45 17:30
Czarna pantera 2d 13:30 19:00 21:45
Czarna pantera 3d 20:15
Czas mroku 2d 21:15
Czwarta władza 2d 14:10 16:40 19:10 21:40
Fernando 2d dub 10:30 12:50 15:10 17:15
Gnomy rozrabiają 2d dub 11:00 13:00 15:00 17:00
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi 2d dub 11:10
Jumanji: Przygoda w dżungli 2d dub 13:40 19:10
Kształt wody 2d 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00
Mąż, czy nie mąż? 2d 12:50 17:00 19:50 22:00
Narzeczony na niby 2d 18:30 22:00
Nowe oblicze Greya 2d 10:40 11:40 13:00 14:00 15:20 16:20 17:40 18:40 20:00 21:00
Pasażer 2d 21:30
Plan B 2d 11:40 18:20
Podatek od miłości 2d 13:30 15:45 18:00 20:15
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2d dub 10:30 12:30 14:30 16:30
Tedi i mapa skarbów 2d dub 10:00
The Disaster Artist 2d 10:30 15:00 19:00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 2d 19:30
Winchester: Dom duchów 2d 16:10 20:30
Wszystkie pieniądze świata 2d 20:50
Cinema City Sadyba Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak 2d dub 11:00 13:20 15:40
Czarna pantera 2d dub 10:00 12:15 15:00
Czarna pantera 2d 17:45 20:30
Czas mroku 2d 18:00
Czwarta władza 2d 13:30 17:00 19:30 22:00
Fernando 2d dub 11:30 13:50 16:10
Gnomy rozrabiają 2d dub 10:00 12:00 14:00 16:00
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi 2d 18:00
Jumanji: Przygoda w dżungli 2d dub 13:00
Kształt wody 2d 11:00 14:30 17:30 20:00
Mąż, czy nie mąż? 2d 11:50 15:30 19:40 21:50
Nowe oblicze Greya 2d 10:00 12:20 14:40 16:00 17:00 18:20 19:20 20:40 21:40
Paddington 2 2d dub 10:00 16:30
Pasażer 2d 21:00
Plan B 2d 12:40 17:40
Podatek od miłości 2d 12:00 16:45 19:00 21:15
Pomiędzy słowami 2d 11:00 15:30 18:30 22:00
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2d dub 11:20 13:20 15:20 17:20
Tedi i mapa skarbów 2d dub 10:00
The Disaster Artist 2d 10:30 14:40 20:40
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 2d 14:00 18:50 21:20
Winchester: Dom duchów 2d 20:30
Więzień labiryntu: Lek na śmierć 2d dub 12:40
Wszystkie pieniądze świata 2d 19:20
Elektronik Rano Po południu Wieczorem
Jeszcze nie koniec 20:00
Najpiękniejsze fajerwerki ever 18:00
Niemiłość 13:30
Pomiędzy słowami 21:00
Projekcja spektaklu telewizyjnego Sędziowie 18:30
Wielki tydzień 16:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej Rano Po południu Wieczorem
ABC miłości 16:00
Dusza i ciało 20:15
Klasyka Dzieciom: „O czym śpiewa woda w studni?” 10:00 11:30
Luxus - prosta historia 19:00
Niemiłość 16:00
Pomiędzy słowami 18:30
IMAX Rano Po południu Wieczorem
Czarna pantera 3d dub 11:00 13:45
Czarna pantera 3d 16:30 19:15 22:00
Kino na boku Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak dub 16:00
Cudowny chłopak 20:00
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dub 11:00 14:00 18:15
KINOkawiarna Stacja Falenica Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak dub 16:10
Czwarta władza 18:30
Disaster Artist 21:00
Fernando 2d dub 14:00
Jeszcze nie koniec 18:45
Miód dla dakini 13:30
Niemiłość 16:15 20:45
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dub 12:00
Traktorek Florek dub 11:30
Kinoteka Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak 11:10
Czarna pantera 10:45 15:00 17:45 20:30
Czas mroku 20:40
Czwarta władza 13:30 16:00 18:30 21:00
Disaster Artist 13:10 16:00 20:50
Florida Project 20:00
Gra o wszystko 11:50
Jeszcze nie koniec 13:25 17:20 21:20
Kształt wody 10:45 15:25 17:50 20:15
Miód dla dakini 14:40
Najlepszy 10:50
Niemiłość 13:25 18:15
Pomiędzy słowami 15:25 19:25
Tamte dni, tamte noce 15:20 18:00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 10:10 12:35 15:00 17:25 19:50
Wszystkie pieniądze świata 17:20
Kultura Rano Po południu Wieczorem
Jeszcze nie koniec 11:30 20:30
Niemiłość 16:00
Pomiędzy słowami 18:30
Szron 13:30
Luna Rano Po południu Wieczorem
Coco 11:45
Cudowny chłopak 17:00
Czwarta władza 18:30
Disaster Artist 19:00
Gnomy rozrabiają 10:30
Ignacy Loyola 14:30
Misiowe Poranki Extra 10:00
Paddington 2 12:15
Pomiędzy słowami 21:00
Tamte dni, tamte noce 20:30
Twój Vincent 16:45
Multikino Targówek Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak dub 10:05 12:20 14:50 17:20
Czarna pantera dub 11:00 12:00 12:55 14:50 16:40 17:40
Czarna pantera 3d dub 13:50
Czarna pantera 15:45 19:30 20:30 21:30
Czwarta władza 15:10 17:45 20:20
Fernando dub 10:00 11:40
Gnomy rozrabiają dub 11:00 13:00 15:00 17:00
Jumanji: Przygoda w dżungli dub 10:20
Kształt wody 15:20 18:00 20:40
Mąż, czy nie mąż? 19:20
Narzeczony na niby 19:10
Nowe oblicze Greya 10:30 11:55 12:50 14:15 15:10 16:35 17:30 19:00 20:00 21:25
Paddington 2 dub 10:00 12:35
Pasażer 19:50
Plan B 14:15 18:35
Podatek od miłości 13:00 17:50 20:10
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dub 10:00 11:15 13:15 15:15 17:15
Strażak Sam: Uwaga, kosmici! dub 10:30
The Disaster Artist 12:30
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 20:35
Winchester: Dom duchów 15:20 19:15 21:30
Więzień labiryntu: Lek na śmierć dub 10:00 16:20
Więzień labiryntu: Lek na śmierć 21:35
Multikino Ursynów Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak dub 10:05 12:20 14:50 17:20
Cudowny chłopak 19:50
Czarna pantera dub 11:00 12:00 16:20 17:40
Czarna pantera 3d dub 13:50
Czarna pantera 14:50 19:30 20:30 21:30
Czarna pantera 3d 16:40
Czas mroku 19:45
Czwarta władza 15:10 17:45 20:20
Fernando dub 10:15 11:30 13:30
Gnomy rozrabiają dub 11:00 13:15 15:15
Jumanji: Przygoda w dżungli dub 10:20 17:45
Kształt wody 15:55 18:35 21:15
Mąż, czy nie mąż? 19:20
Narzeczony na niby 15:20
Nowe oblicze Greya 10:30 11:55 12:50 14:15 15:10 16:35 17:30 19:00 20:00 21:25
Paddington 2 dub 10:00 12:35
Plan B 14:00 18:20
Podatek od miłości 13:00 20:20
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dub 10:00 11:30 13:30 15:30 17:30
Strażak Sam: Uwaga, kosmici! dub 10:30
The Disaster Artist 16:00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 13:45 17:15 20:20
Winchester: Dom duchów 19:30 21:45
Więzień labiryntu: Lek na śmierć dub 10:45
Multikino Wola Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak dub 10:00 13:20 17:15
Czarna pantera dub 10:20 12:00 14:50 17:40
Czarna pantera 16:00 20:30
Czwarta władza 17:45 20:20
Fernando dub 10:50
Gnomy rozrabiają dub 12:00 15:00
Nowe oblicze Greya 10:30 12:50 15:10 17:30 19:00 20:00 21:20
Paddington 2 dub 13:20
Plan B 15:40
Podatek od miłości 17:50 20:10
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dub 10:00 13:00 14:00 15:50
Winchester: Dom duchów 19:50
Multikino Złote Tarasy Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak dub 10:30 13:00 15:35
Czarna pantera dub 10:20 11:50
Czarna pantera 3d dub 13:15
Czarna pantera 14:45 17:40 19:05 20:35
Czarna pantera 3d 16:10
Czwarta władza 15:10 17:45 20:20
Gnomy rozrabiają dub 11:00
Jumanji: Przygoda w dżungli dub 10:10
Kształt wody 18:00 20:40
Multikino VR: Dla rodzin dub 12:40 15:20 18:00
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia 12:00 13:20 14:00 16:40 19:20
Narzeczony na niby 22:00
Nowe oblicze Greya 10:10 11:30 12:30 13:55 14:55 16:15 17:15 18:40 19:40 22:00
Plan B 13:15
Podatek od miłości 17:50 20:10
Podróże 14:40 16:00 17:20 18:40 20:00 20:40 21:20
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dub 10:45 12:50
Strażak Sam: Uwaga, kosmici! dub 10:30
The Disaster Artist 13:15
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 15:20 18:10
Winchester: Dom duchów 15:45 20:45
Więzień labiryntu: Lek na śmierć 21:10
Muranów Rano Po południu Wieczorem
Czerwony żółw 11:00
Goya. Widzenie ciała i krwi 13:00 13:30
Happy End 20:15
I tak Cię kocham 18:00 20:15
Księżyc Jowisza 18:00
Miód dla dakini 15:30
Najlepsze Polskie 30’ 11:00
Niemiłość 15:30
Serce miłości 14:00
Szron 18:00
Tamte dni, tamte noce 13:00
The Square 11:15 15:00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 18:00 20:30
Praha Rano Po południu Wieczorem
Cudowny chłopak dub 10:30 14:10
Czwarta władza 19:00
Gnomy rozrabiają 10:30 13:00
Jeszcze nie koniec 16:30
Kształt wody 12:50 18:30 21:00
Nowe oblicze Greya 15:20 17:25 21:40
Plan B 15:10
Pomiędzy słowami 17:00
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 10:15 12:20
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 21:20
Świt Rano Po południu Wieczorem
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 13:00
U-jazdowski Rano Po południu Wieczorem
Disaster Artist 20:00
Niemiłość 17:45
Pomiędzy słowami 16:00
Wisła Rano Po południu Wieczorem
Bohaterowie polskiej animacji: Miś Uszatek 10:30
Cudowny chłopak dub 11:00 15:30
Czwarta władza 18:00
Disaster Artist 20:40
Fernando 13:15
Jeszcze nie koniec 18:45
Kształt wody 16:00 20:15
Niemiłość 20:45
Plan B 14:15
Podatek od miłości 14:45
Pomiędzy słowami 17:00
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dub 11:15 13:00
SLAJDYzPODRÓŻY: Odczarowywanie Kolumbii 12:30
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 18:30
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

16 lutego
14 lutego
9 lutego
2 lutego

Zapowiedzi

23 lutego
2 marca
8 marca
9 marca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin