Lang gb
|

Wasze hity

  1. Cudowny chłopak
  2. Gotowi na wszystko. Ex...
  3. Trzy billboardy za Ebb...
  4. Ignacy Loyola
  5. Kształt wody
  6. Logan: Wolverine
  7. Dobrze się kłamie w mi...
  8. Najlepszy
  9. Król rozrywki
  10. Tamte dni, tamte noce
KEI

Na film

Repertuar kin w Warszawie wg tytułu filmu

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

35-lat marzeń o zimowym K2 35-lat marzeń o zimowym K2 Rano Po południu Wieczorem
Luna 19:00
Atak paniki Atak paniki
Cinema City Mokotów 2d 21:00
Coco Coco
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00
Cinema City Promenada 2d dub 11:10
Cudowny chłopak Wonder
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 11:40 14:00
Cinema City Bemowo 2d dub 9:30 11:00 12:00 16:00
Cinema City Bemowo 2d 11:30
Cinema City Janki 2d dub 9:15 10:00 11:00 15:10 17:30
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 12:20 15:40
Cinema City Promenada 2d dub 9:40 12:00 14:30 17:30
Cinema City Sadyba 2d dub 9:30 11:00 13:20 15:40
Kino na boku 20:15
Kinoteka 10:00
Multikino Targówek dub 10:00 12:00 15:00 17:30
Multikino Ursynów dub 10:00 11:30 15:10 17:40
Multikino Ursynów 12:30 20:10
Multikino Wola dub 9:30 11:00 13:20 17:15
Multikino Złote Tarasy dub 10:00 13:00 15:00
Praha dub 10:00 14:10
Wisła dub 13:15
Czarna pantera Black Panther
Atlantic 2d 10:20 13:00 15:30 18:10
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 15:30
Cinema City Arkadia 3d dub 11:00 4dx 12:00 14:45 16:30 4dx 17:30
Cinema City Arkadia 2d 12:45 18:15 21:00
Cinema City Arkadia 3d 13:45 4dx 19:15 4dx 20:15 22:00 4dx bilet
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 16:30
Cinema City Bemowo 3d dub 12:15 15:00 17:45
Cinema City Bemowo 2d 13:45 19:15 22:00 bilet
Cinema City Bemowo 3d 20:30
Cinema City Janki 2d 9:30 14:30 18:45 21:30
Cinema City Janki 3d dub 11:45 17:15
Cinema City Janki 2d dub 13:15 16:00
Cinema City Janki 3d 20:00
Cinema City Mokotów 2d dub 11:00 13:45
Cinema City Mokotów 3d dub 12:15 17:45
Cinema City Mokotów 3d 15:00 20:30
Cinema City Mokotów 2d 16:30 19:15 22:00 bilet
Cinema City Promenada 2d dub 10:45 16:15
Cinema City Promenada 3d dub 12:00 14:45 17:30
Cinema City Promenada 2d 13:30 19:00 21:45
Cinema City Promenada 3d 20:15
Cinema City Sadyba 2d dub 12:15 15:00
Cinema City Sadyba 2d 17:45 20:30
IMAX 3d dub 11:00 13:45
IMAX 3d 16:30 19:15 22:00 bilet
Kinoteka 12:15 15:00 17:45 20:30
Multikino Targówek dub 10:00 11:00 12:00 12:55 15:45 17:40 19:30
Multikino Targówek 3d dub 13:50
Multikino Targówek 14:50 20:30 21:30
Multikino Targówek 3d 16:40
Multikino Ursynów dub 11:00 12:00 16:20 17:40
Multikino Ursynów 3d dub 13:50
Multikino Ursynów 14:50 19:30 20:30 21:30
Multikino Ursynów 3d 16:40
Multikino Wola dub 10:00 12:00 17:40
Multikino Wola 14:50 16:00 20:30
Multikino Złote Tarasy dub 10:20 11:45 17:35
Multikino Złote Tarasy 3d dub 13:15
Multikino Złote Tarasy 14:40 19:05 20:30
Multikino Złote Tarasy 3d 16:10
Czas mroku Darkest Hour Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 11:20 17:30
Cinema City Bemowo 2d 18:20
Cinema City Mokotów 2d 12:10 19:00
Cinema City Promenada 2d 21:15
Cinema City Sadyba 2d 18:00
Kinoteka 12:45 20:40
Multikino Ursynów 18:00
Czwarta władza The Post
Atlantic 15:30 17:50 20:15
Cinema City Arkadia 2d 13:30 16:00 18:30 21:00
Cinema City Bemowo 2d 12:00 17:00 19:30 22:00 bilet
Cinema City Janki 2d 16:30 19:00 21:30
Cinema City Mokotów 2d 14:10 16:40 19:10 21:40
Cinema City Promenada 2d 14:10 16:40 19:10 21:40
Cinema City Sadyba 2d 13:30 17:00 19:30 22:00 bilet
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:30
Kinoteka 12:50 15:20 17:45 20:10
Luna 21:00
Multikino Targówek 12:35 15:10 17:45 19:10
Multikino Ursynów 15:10 17:45 20:20
Multikino Wola 17:55 20:30
Multikino Złote Tarasy 13:20 18:20 20:55
Praha 19:00
Wisła 18:00
Disaster Artist Disaster Artist
Atlantic 11:10
KINOkawiarna Stacja Falenica 18:00
Kinoteka 13:45 16:00 20:50
Luna 14:00
Wisła 15:10
Dusza i ciało Testrol es lelekrol
Iluzjon Filmoteki Narodowej 16:15
Fantastyczna kobieta Una Mujer Fantastica
Muranów 18:00
Świt 13:45
Fernando Ferdinand Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d dub 10:10 12:30 16:20
Cinema City Bemowo 2d dub 10:20 13:20 15:40
Cinema City Janki 2d dub 11:45 14:00 16:15
Cinema City Mokotów 2d dub 10:50 13:10 16:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:30 12:50 15:10 17:15
Cinema City Sadyba 2d dub 11:30 13:50 16:10
KINOkawiarna Stacja Falenica 2d dub 14:00
Multikino Ursynów dub 11:30 12:45
Florida Project The Florida Project
Kinoteka 18:10
Gnomy rozrabiają Gnome Alone
Cinema City Arkadia 2d dub 10:20 12:20 14:20
Cinema City Bemowo 2d dub 12:40 14:40
Cinema City Janki 2d dub 11:00 13:00 15:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 12:00 15:30
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 13:00 15:00 17:00
Cinema City Sadyba 2d dub 12:00 14:00 16:00
Multikino Targówek dub 13:00 15:00 17:00
Multikino Ursynów dub 10:20 14:00 16:00
Multikino Wola dub 11:00 15:00
Multikino Złote Tarasy dub 10:00
Praha 13:10
Gra o wszystko Molly's Game
Cinema City Arkadia 2d 22:00 bilet
Kinoteka 10:00
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi Star Wars: The Last Jedi
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30
Cinema City Promenada 2d dub 11:10
Cinema City Sadyba 2d 18:00
I tak Cię kocham The Big Sick Rano Po południu Wieczorem
Muranów 13:00 15:30 20:15 20:30 22:35 bilet
Ignacy Loyola Ignacio de Loyola
Wisła 12:45
Ja, Godard Le Redoutable
Elektronik 18:00
Jeszcze nie koniec Jusqu'a la garde
Cinema City Arkadia 2d 18:30
Cinema City Mokotów 2d 18:20
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:00
Kinoteka 13:25 17:20 21:15
Kultura 13:15 17:30
Luna 16:45
Praha 16:30
Wisła 17:10
Jumanji: Przygoda w dżungli Jumanji: Welcome to the Jungle
Cinema City Arkadia 2d dub 17:00
Cinema City Janki 2d dub 14:10
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 17:30
Cinema City Promenada 2d dub 13:40 19:10
Cinema City Sadyba 2d dub 13:00
Multikino Targówek dub 10:00
Multikino Ursynów dub 10:20
Klient Forushande Rano Po południu Wieczorem
Multikino Targówek 12:00
Multikino Ursynów 12:00
Multikino Wola 12:00
Multikino Złote Tarasy 12:00
Król rozrywki The Greatest Showman
Multikino Złote Tarasy 10:00
Królestwo Zwierząt Animal Kingdom
Cinema City Bemowo 2d dub 10:00
Kształt wody The Shape of Water
Atlantic 13:00 18:00 20:30
Cinema City Arkadia 2d 14:00 16:30 19:00 21:30
Cinema City Bemowo 2d 14:30 17:30 20:00 22:30 bilet
Cinema City Janki 2d 12:40 15:30 18:00 20:30
Cinema City Mokotów 2d 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00
Cinema City Promenada 2d 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00
Cinema City Sadyba 2d 11:00 14:30 17:30 20:00
Kinoteka 11:20 16:00 18:25 20:50
Multikino Targówek 15:20 18:00 20:40
Multikino Ursynów 15:20 18:00 20:40
Multikino Złote Tarasy 18:00 20:40
Praha 11:00 18:30 21:00
Wisła 15:30 18:10
Liga Mistrzów UEFA: Sevilla - Manchester United Liga Mistrzów UEFA: Sevilla - Manchester United
Multikino Targówek 20:30
Multikino Ursynów 20:30
Multikino Wola 20:30
Multikino Złote Tarasy 20:30
Mąż, czy nie mąż? Mąż, czy nie mąż? Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 12:10 16:20 20:10 22:20 bilet
Cinema City Bemowo 2d 11:00 15:10 19:40 22:10 bilet
Cinema City Mokotów 2d 13:50 18:00 21:40
Cinema City Promenada 2d 12:50 17:00 19:50 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d 11:50 15:30 19:40 21:50
Multikino Targówek 19:20
Multikino Ursynów 19:20
Miód dla dakini Honeygiver Among the Dogs
KINOkawiarna Stacja Falenica 12:00
Kinoteka 12:50
Muranów 11:00 15:30
Multikino VR: Dla rodzin Multikino VR: Dla rodzin
Multikino Złote Tarasy dub 18:00
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Złote Tarasy 16:40 19:20
Najlepszy Najlepszy
Kinoteka 10:50
Najpiękniejsze fajerwerki ever Najpiękniejsze fajerwerki ever Rano Po południu Wieczorem
Elektronik 20:00
Narzeczony na niby Narzeczony na niby
Cinema City Arkadia 2d 15:00
Cinema City Bemowo 2d 21:20
Cinema City Janki 2d 18:30 21:30
Cinema City Promenada 2d 18:30 22:00 bilet
Multikino Ursynów 15:20
Nic osobistego Nothing personal
Elektronik 20:45
Nić widmo Phantom Thread
Wisła 20:30
Niemiłość Nelyubov
Elektronik 17:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:15
KINOkawiarna Stacja Falenica 17:45
Kinoteka 13:25 18:15 20:30
U-jazdowski 18:00
Wisła 13:30
Nowe oblicze Greya Fifty Shades Freed Rano Po południu Wieczorem
Atlantic 10:50 13:20 16:15 20:50
Cinema City Arkadia 2d 10:40 11:40 13:00 15:20 16:20 17:40 18:40 19:20 20:00 21:00 21:40 22:20 bilet
Cinema City Bemowo 2d 11:30 12:40 13:50 15:00 16:10 17:20 18:30 19:40 20:50 22:00 bilet
Cinema City Janki 2d 11:10 13:30 14:30 15:50 16:50 18:10 19:10 20:30 21:30
Cinema City Mokotów 2d 10:40 11:40 13:00 14:00 15:20 16:20 17:40 18:40 20:00 21:00 22:20 bilet
Cinema City Promenada 2d 10:40 11:40 13:00 14:00 15:20 16:20 17:40 18:40 20:00 21:00
Cinema City Sadyba 2d 12:20 14:40 16:00 17:00 18:20 19:20 20:40 21:40
Multikino Targówek 11:55 12:50 14:15 15:10 16:35 17:30 19:00 20:00 21:25
Multikino Ursynów 10:30 11:55 12:50 14:15 15:10 16:35 17:30 19:00 20:00 21:25
Multikino Wola 10:30 12:50 15:10 17:30 19:00 20:00 21:20
Multikino Złote Tarasy 11:30 12:30 13:55 14:55 16:15 17:15 18:40 19:40 22:00 bilet
Praha 15:20 17:25 19:30 21:40
Paddington 2 Paddington 2
Cinema City Mokotów 2d dub 12:00
Cinema City Sadyba 2d dub 16:30
Multikino Wola dub 13:30
Pasażer The Commuter
Cinema City Bemowo 2d 17:20
Cinema City Mokotów 2d 22:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 21:30
Cinema City Sadyba 2d 21:00
Multikino Targówek 21:45
Pełnia życia Breathe
Luna 14:30
Plan B Plan B
Cinema City Arkadia 2d 13:20 18:40
Cinema City Bemowo 2d 20:10
Cinema City Janki 2d 17:00
Cinema City Mokotów 2d 14:10 18:20
Cinema City Promenada 2d 11:40 18:20
Cinema City Sadyba 2d 12:40 17:40
Luna 20:45
Multikino Targówek 14:15 18:35
Multikino Ursynów 14:00 18:20
Multikino Wola 15:50
Multikino Złote Tarasy 22:00 bilet
Praha 15:10
Podatek od miłości Podatek od milosci Rano Po południu Wieczorem
Atlantic 10:40
Cinema City Arkadia 2d 13:30 15:45 18:00 20:15
Cinema City Bemowo 2d 14:00 16:45 19:00 21:15
Cinema City Janki 2d 13:15 17:15 19:30 21:45
Cinema City Mokotów 2d 11:30 15:15 17:30 19:45
Cinema City Promenada 2d 13:30 15:45 18:00 20:15
Cinema City Sadyba 2d 12:00 16:45 19:00 21:15
Multikino Targówek 13:00 17:50 20:10
Multikino Ursynów 13:00 20:35
Multikino Wola 20:10
Multikino Złote Tarasy 16:00 19:15
Wisła 20:45
Podróże Podróże
Multikino Złote Tarasy 17:20 18:40 20:00 20:40 21:20
Pomiędzy słowami Pomiędzy słowami
Atlantic 14:30
Cinema City Arkadia 2d 10:00 15:30 20:30 22:30 bilet
Cinema City Mokotów 2d 10:10 14:50 20:30 22:30 bilet
Cinema City Sadyba 2d 11:00 15:30 18:30 22:00 bilet
Elektronik 19:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:30
Kinoteka 15:25 19:20
Kultura 11:30
Luna 12:30
Praha 17:00
U-jazdowski 20:15
Wisła 11:45 19:00
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska Maya the Bee: The Honey Games
Cinema City Arkadia 2d dub 11:20 13:20 15:20
Cinema City Bemowo 2d dub 14:00
Cinema City Janki 2d dub 11:00 15:20
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 12:00 14:00 17:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:30 12:30 14:30 16:30
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00 11:20 13:20 15:20 17:20
Kino na boku dub 11:00 13:00
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 16:00
Multikino Targówek dub 10:00 11:15 13:15 15:15 17:15
Multikino Ursynów dub 10:00 11:30 13:30 15:30 17:30
Multikino Wola dub 10:00 13:00 14:00 15:50
Multikino Złote Tarasy dub 10:15 14:00
Serce miłości Serce miłości
Muranów 15:05
Szron Frost Rano Po południu Wieczorem
Kultura 15:00
Muranów 18:00 22:30 bilet
Tamte dni, tamte noce Call Me by Your Name
Cinema City Arkadia 2d 22:15 bilet
Cinema City Mokotów 2d 22:00 bilet
Kinoteka 10:00 15:20 18:00
Luna 12:00
Muranów 16:30 22:30 bilet
Tedi i mapa skarbów Tad Jones: The Hero Returns
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:00
The Disaster Artist The Disaster Artist
Cinema City Arkadia 2d 14:10 17:20 20:40
Cinema City Bemowo 2d 13:00 18:00
Cinema City Janki 2d 12:20 20:50
Cinema City Mokotów 2d 11:50 16:10 20:20 22:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 10:30 15:00 19:00
Cinema City Sadyba 2d 14:40 20:40
Multikino Targówek 12:30
Multikino Ursynów 16:00
Multikino Złote Tarasy 12:00
The Square The Square
Muranów 15:00
Traktorek Florek Gratass gir gass Rano Po południu Wieczorem
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 15:45
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri Three Billboards outside Ebbing, Missouri
Atlantic 15:40
Cinema City Arkadia 2d 17:20 19:50
Cinema City Bemowo 2d 16:20 18:50
Cinema City Janki 2d 19:00
Cinema City Mokotów 2d 13:10 17:00 19:30 22:00 bilet
Cinema City Promenada 2d 19:30
Cinema City Sadyba 2d 14:00 18:50 21:20
Kinoteka 13:35 16:00 18:30 21:00
Multikino Targówek 20:35
Multikino Ursynów 13:45 20:40
Multikino Złote Tarasy 21:00
Muranów 13:00 18:00 22:35 bilet
Praha 21:20
Wisła 16:00
Twój Vincent Twój Vincent
Muranów 11:00
W ciemności In Darkness
Iluzjon Filmoteki Narodowej 19:30
W ułamku sekundy Aus dem Nichts
Muranów 19:00 20:30
Wałkonie Wałkonie Rano Po południu Wieczorem
Iluzjon Filmoteki Narodowej 17:00
Więzień labiryntu: Lek na śmierć The Maze Runner: The Death Cure
Cinema City Arkadia 2d dub 12:00
Cinema City Arkadia 2d 17:00
Cinema City Janki 2d dub 12:30
Cinema City Mokotów 2d 18:10
Cinema City Sadyba 2d dub 12:40
Multikino Targówek dub 10:00 16:20
Multikino Targówek 20:00
Multikino Ursynów dub 10:45
Multikino Złote Tarasy 21:35
Winchester: Dom duchów Winchester
Cinema City Arkadia 2d 14:50 19:50 22:30 bilet
Cinema City Bemowo 2d 15:20 21:00
Cinema City Janki 2d 19:50 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 2d 15:50 20:10 22:20 bilet
Cinema City Promenada 2d 16:10 20:30
Cinema City Sadyba 2d 20:30
Multikino Targówek 15:20 19:15 21:30
Multikino Ursynów 19:30 21:45
Multikino Wola 17:50
Multikino Złote Tarasy 15:45 17:55
Wszystkie pieniądze świata All the Money in the World
Cinema City Arkadia 2d 14:15 19:30 22:15 bilet
Cinema City Bemowo 2d 21:40
Cinema City Mokotów 2d 14:20 19:50
Cinema City Promenada 2d 20:50
Cinema City Sadyba 2d 19:20
Kinoteka 15:30
Multikino Ursynów 17:45
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

16 lutego
14 lutego
9 lutego
2 lutego

Zapowiedzi

23 lutego
2 marca
8 marca
9 marca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin