|

Wasze hity

  1. Le Mans '66
  2. Na noże
  3. Midway
  4. Green Book
  5. Boże Ciało
  6. Ukryta gra
  7. Nieplanowane
  8. Parasite
  9. Ból i blask
  10. Czarownica 2
KEI

Do kina

Repertuar kin w Warszawie wg nazwy kina

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Ada Kino Studyjne Rano Po południu Wieczorem
Ukryta gra 19:00
Atlantic Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 9:00
Boże Ciało 11:30 20:30
Był sobie pies 2 dub 9:00 bilet
Irlandczyk 21:00 bilet
Joker 21:20
Kraina Lodu II 2d dub 10:00 bilet 12:10 bilet 13:30 bilet 16:10 bilet 18:20 bilet
Last Christmas 11:15 14:15 16:30 18:45
Lighthouse 19:10 bilet
Na noże 14:30 bilet 15:40 bilet 18:20 bilet 20:55 bilet
Nadzwyczajni 17:10 bilet
Śnieżna paczka dub 8:45 bilet 12:30 bilet 14:20 bilet
Cinema City Arkadia Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 2d 20:10 bilet
Był sobie pies 2 2d dub 12:10 bilet
Czarownica 2 2d dub 12:40 bilet
Czarownica 2 2d 18:40 bilet
Doktor sen 2d 21:10 bilet
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub 10:30 bilet
Harry Potter i kamień filozoficzny 2d dub 13:15 4dx bilet 18:30 4dx bilet
Jak poślubić milionera 2d 12:00 bilet 13:20 bilet 15:40 bilet 16:45 bilet 18:00 bilet 19:05 bilet 20:25 bilet 21:25 bilet 22:30 bilet
Jak zostać Świętym Mikołajem 2d dub 10:00 bilet
Joker 2d 20:10 bilet
Kraina Lodu II 2d dub 9:30 bilet 10:00 bilet 11:00 bilet 14:45 bilet 16:00 bilet 17:00 bilet 17:30 bilet 18:15 bilet 19:20 bilet
Kraina Lodu II 3d dub 14:30 bilet 16:20 4dx bilet
Last Christmas 2d 12:10 bilet 12:40 bilet 15:30 bilet 17:50 bilet 20:10 bilet 22:25 bilet
Le Mans '66 2d 20:40 bilet 21:30 4dx bilet
Magiczne Święta Ewy 2d dub 9:00 bilet
Midway 2d 10:30 bilet 19:00 bilet
Misfit 2d 9:00 bilet 12:20 bilet
Młody Renifer Alex 2d dub 9:30 bilet 13:30 bilet 16:40 bilet
Na noże 2d 11:10 bilet 14:40 bilet 17:20 bilet 20:30 bilet 22:20 bilet
Nadzwyczajni 2d 17:00 bilet 19:30 bilet 22:00 bilet
Proceder 2d 15:50 bilet 19:50 bilet 21:40 bilet
Ratujmy florę 2d dub 11:30 bilet 15:15 bilet 15:50 bilet 18:00 bilet
Salma w krainie dusz 2d dub 10:00 bilet
Solid Gold 2d 13:50 bilet 18:40 bilet
Supernova 2d 17:10 bilet 21:35 bilet
Słodziak 2d 16:05 bilet 18:10 bilet 20:15 bilet 22:20 bilet
Ukryta gra 2d 11:00 bilet 21:50 bilet
Śnieżna paczka 2d dub 9:00 bilet 10:00 bilet 14:25 bilet 16:30 bilet 18:35 bilet
Cinema City Bemowo Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 2d 19:40 bilet
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra... 2d dub 9:00 bilet
Boże Ciało 2d 22:00 bilet
Był sobie pies 2 2d dub 11:20 bilet
Czarownica 2 2d dub 9:00 bilet 13:40 bilet
Doktor sen 2d 20:20 bilet
Jak poślubić milionera 2d 15:30 bilet 17:45 bilet 19:15 bilet 20:00 bilet 21:30 bilet 22:15 bilet
Jak zostać Świętym Mikołajem 2d dub 10:00 bilet
Joker 2d 14:40 bilet 19:30 bilet
Kraina Lodu II 2d dub 9:00 bilet 11:15 bilet 12:30 bilet 13:10 bilet 14:00 bilet 14:45 bilet 15:45 bilet 16:15 bilet 17:00 bilet 18:30 bilet
Kraina Lodu II 3d dub 10:00 bilet 13:30 bilet
Last Christmas 2d 10:00 bilet 15:30 bilet 17:50 bilet 20:10 bilet 22:30 bilet
Le Mans '66 2d 17:10 bilet 20:50 bilet 21:50 bilet
Magiczne Święta Ewy 2d dub 9:00 bilet 11:20 bilet
Midway 2d 21:20 bilet
Młody Renifer Alex 2d dub 11:20 bilet 14:40 bilet 16:40 bilet
Na noże 2d 18:00 bilet 20:40 bilet 22:00 bilet
Nadzwyczajni 2d 12:30 bilet 16:50 bilet 18:40 bilet 21:10 bilet
O Yeti! 2d dub 9:00 bilet
Proceder 2d 19:10 bilet
Ratujmy florę 2d dub 11:00 bilet 13:10 bilet 15:15 bilet 17:20 bilet
Solid Gold 2d 16:10 bilet
Supernova 2d 19:20 bilet
Wojna o prąd 2d 9:00 bilet
Śnieżna paczka 2d dub 10:00 bilet 11:00 bilet 13:15 bilet 13:30 bilet 15:20 bilet 17:30 bilet
Żelazny most 2d 15:00 bilet
Cinema City Janki Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 2d 16:00 bilet 22:30 bilet
Czarownica 2 2d dub 13:20 bilet
Jak poślubić milionera 2d 10:00 bilet 13:00 bilet 15:20 bilet 17:40 bilet 19:00 bilet 20:00 bilet 21:20 bilet 22:20 bilet
Jak zostać Świętym Mikołajem 2d dub 9:30 bilet
Joker 2d 10:00 bilet 20:00 bilet
Kraina Lodu II 2d dub 10:00 bilet 12:15 bilet 12:20 bilet 13:30 bilet 15:45 bilet 16:45 bilet 17:00 bilet 18:00 bilet 19:15 bilet
Kraina Lodu II 3d dub 14:45 bilet
Last Christmas 2d 10:00 bilet 10:30 bilet 14:30 bilet 17:20 bilet 20:30 bilet 21:30 bilet
Le Mans '66 2d 18:10 bilet 21:20 bilet
Misfit 2d 9:00 bilet 11:15 bilet 13:10 bilet
Młody Renifer Alex 2d dub 10:00 bilet 12:00 bilet 14:40 bilet 16:40 bilet
Na noże 2d 14:40 bilet 15:10 bilet 17:50 bilet 20:20 bilet
Proceder 2d 19:30 bilet 21:40 bilet
Ratujmy florę 2d dub 11:10 bilet 13:10 bilet 15:15 bilet 17:20 bilet
Rodzina Addamsów 2d dub 12:40 bilet
Solid Gold 2d 18:40 bilet
Supernova 2d 19:40 bilet
Śnieżna paczka 2d dub 9:00 bilet 10:00 bilet 13:40 bilet 15:45 bilet 17:50 bilet
Żelazny most 2d 21:40 bilet
Cinema City Mokotów Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 2d 13:00 bilet
Czarownica 2 2d dub 9:30 bilet 14:00 bilet
Czarownica 2 2d 10:00 bilet
Doktor sen 2d 20:20 bilet
Jak poślubić milionera 2d 11:20 bilet 14:45 bilet 15:45 bilet 17:00 bilet 18:00 bilet 19:15 bilet 20:15 bilet 21:30 bilet 22:30 bilet
Jak zostać Świętym Mikołajem 2d dub 10:00 bilet
Joker 2d 20:50 bilet
Kraina Lodu II 2d dub 10:00 bilet 10:30 bilet 11:45 bilet 12:15 bilet 13:15 bilet 14:00 bilet 14:30 bilet 15:30 bilet 16:15 bilet 16:45 bilet 17:45 bilet 18:30 bilet 19:20 bilet
Kraina Lodu II 3d dub 13:30 bilet
Last Christmas 2d 10:50 bilet 15:15 bilet 17:30 bilet 19:45 bilet 22:00 bilet
Le Mans '66 2d 13:00 bilet 14:10 bilet 17:20 bilet 19:10 bilet 20:30 bilet 22:20 bilet
Magiczne Święta Ewy 2d dub 9:30 bilet
Midway 2d 11:30 bilet 20:45 bilet
Misfit 2d 13:00 bilet
Młody Renifer Alex 2d dub 10:00 bilet 13:30 bilet 15:30 bilet 17:30 bilet
Na noże 2d 12:30 bilet 15:10 bilet 17:50 bilet 20:00 bilet 21:40 bilet
Nadzwyczajni 2d 14:50 bilet 17:20 bilet 19:30 bilet 22:00 bilet
Proceder 2d 20:30 bilet
Ratujmy florę 2d dub 10:00 bilet 13:50 bilet 16:00 bilet 18:10 bilet
Rodzina Addamsów 2d dub 10:00 bilet 12:50 bilet
Solid Gold 2d 16:10 bilet
Supernova 2d 19:40 bilet
Słodziak 2d 12:00 bilet 16:30 bilet 18:30 bilet 20:30 bilet 22:30 bilet
Wojna o prąd 2d 11:00 bilet
Śnieżna paczka 2d dub 10:00 bilet 12:30 bilet 14:30 bilet 16:30 bilet 18:40 bilet
Żelazny most 2d 21:30 bilet
Cinema City Promenada Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 2d 11:30 bilet 19:00 bilet
Baranek Shaun film. Farmageddon 2d dub 9:30 bilet
Boże Ciało 2d 10:00 bilet 22:10 bilet
Był sobie pies 2 2d dub 12:00 bilet
Czarownica 2 2d dub 10:00 bilet 13:00 bilet
Doktor sen 2d 20:30 bilet
Jak poślubić milionera 2d 14:00 bilet 16:15 bilet 17:30 bilet 18:30 bilet 19:45 bilet 20:45 bilet 22:00 bilet
Jak zostać Świętym Mikołajem 2d dub 9:30 bilet 12:00 bilet
Joker 2d 20:50 bilet
Kraina Lodu II 2d dub 9:30 bilet 10:30 bilet 13:30 bilet 14:00 bilet 15:30 bilet 16:15 bilet 16:45 bilet 17:45 bilet 18:30 bilet 19:00 bilet
Kraina Lodu II 3d dub 14:15 bilet 16:30 bilet
Last Christmas 2d 11:00 bilet 15:10 bilet 17:20 bilet 20:00 bilet 22:15 bilet
Le Mans '66 2d 20:20 bilet 21:20 bilet
Magiczne Święta Ewy 2d dub 9:20 bilet
Midway 2d 21:10 bilet
Misfit 2d 10:00 bilet 15:30 bilet
Młody Renifer Alex 2d dub 10:30 bilet 15:00 bilet 17:00 bilet
Na noże 2d 14:00 bilet 16:40 bilet 19:20 bilet 22:00 bilet
Nadzwyczajni 2d 14:40 bilet 17:00 bilet 19:30 bilet 22:00 bilet
O Yeti! 2d dub 10:00 bilet 12:30 bilet
Proceder 2d 13:40 bilet 18:10 bilet 21:00 bilet
Ratujmy florę 2d dub 10:30 bilet 13:50 bilet 16:00 bilet 18:10 bilet
Solid Gold 2d 18:40 bilet 21:40 bilet
Supernova 2d 16:20 bilet
Terminator: Mroczne przeznaczenie 2d 19:30 bilet
Śnieżna paczka 2d dub 10:00 bilet 11:30 bilet 12:30 bilet 13:00 bilet 14:30 bilet 16:30 bilet 18:30 bilet
Żelazny most 2d 13:10 bilet
Cinema City Sadyba Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 2d 11:00 bilet 14:20 bilet 20:40 bilet
Boże Ciało 2d 20:10 bilet
Był sobie pies 2 2d dub 11:30 bilet
Czarownica 2 2d 11:55 bilet
Doktor sen 2d 20:50 bilet
Jak poślubić milionera 2d 13:00 bilet 14:20 bilet 15:15 bilet 16:30 bilet 17:30 bilet 18:45 bilet 19:45 bilet 21:00 bilet 22:00 bilet
Jak zostać Świętym Mikołajem 2d dub 9:00 bilet 12:15 bilet 13:15 bilet
Kraina Lodu II 2d dub 10:00 bilet 11:00 bilet 12:05 bilet 13:15 bilet 15:00 bilet 16:00 bilet 17:15 bilet 17:45 bilet 18:15 bilet 19:30 bilet
Kraina Lodu II 3d dub 15:30 bilet
Last Christmas 2d 10:00 bilet 15:00 bilet 17:15 bilet 19:30 bilet 21:50 bilet
Le Mans '66 2d 19:20 bilet 21:45 bilet
Misfit 2d 11:15 bilet
Młody Renifer Alex 2d dub 10:00 bilet 13:20 bilet 15:20 bilet 17:20 bilet
Na noże 2d 12:50 bilet 15:30 bilet 18:10 bilet 20:30 bilet
Nadzwyczajni 2d 12:10 bilet 14:10 bilet 16:40 bilet 19:00 bilet 21:30 bilet
O Yeti! 2d dub 10:00 bilet
Proceder 2d 20:00 bilet
Ratujmy florę 2d dub 11:40 bilet 13:40 bilet 15:50 bilet 18:00 bilet
Solid Gold 2d 18:20 bilet
Supernova 2d 16:30 bilet
Śnieżna paczka 2d dub 9:00 bilet 10:00 bilet 11:00 bilet 14:15 bilet 16:20 bilet 18:30 bilet
Żelazny most 2d 21:10 bilet
Elektronik Rano Po południu Wieczorem
Boże Ciało 16:45
Lighthouse 20:30
Młody Ahmed 19:30
Ostatnia góra 21:15
Pavarotti 17:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej Rano Po południu Wieczorem
Amazing Grace: Aretha Franklin 18:00
Basia 16:00
Basia 3 16:00
Tajemnica Henriego Picka 20:00
IMAX Rano Po południu Wieczorem
Czarownica 2 3d dub 11:30 bilet
Galapagos: Nature’s Wonderland 3d dub 15:30 bilet
Le Mans '66 2d 17:10 bilet 20:20 bilet
Pod taflą oceanu 3d dub 9:30 bilet 10:30 bilet
KINOkawiarna Stacja Falenica Rano Po południu Wieczorem
Magiczne Święta Ewy dub 16:15
Młody Ahmed 18:30
Na noże 18:00
Nadzwyczajni 20:45
Ratujmy florę dub 16:00
Kinoteka Rano Po południu Wieczorem
Basia 3 17:15 bilet
Boże Ciało 12:30 bilet 15:30 bilet
Historia małżeńska 16:15 bilet 21:00 bilet
Irlandczyk 14:00 bilet
Joker 13:00 bilet 20:00 bilet
Le Mans '66 20:55 bilet
Lighthouse 13:00 bilet 15:30 bilet 21:00 bilet
Młody Ahmed 15:20 bilet
Na noże 13:00 bilet 15:45 bilet 18:30 bilet 21:15 bilet
Nadzwyczajni 12:45 bilet 18:30 bilet
Nocna rodzinka 21:15 bilet
Obywatel Jones 10:30 bilet
Silas 18:10 bilet
Solid Gold 11:15 bilet
Słodziak 14:10 bilet 19:00 bilet
Luna Rano Po południu Wieczorem
Basia 3 10:00 bilet
Chasing the Breath 20:00 bilet
Jak zostać Świętym Mikołajem 12:00 bilet
Lighthouse 14:00 bilet 18:00 bilet
Na noże 16:30 bilet
Nieplanowane 14:30 bilet
Parasite 21:15 bilet
Run Camino 19:00 bilet
Multikino Targówek Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 20:10 bilet
Baranek Shaun film. Farmageddon dub 17:20 bilet
Boże Ciało 20:50 bilet
Czarownica 2 dub 14:15 bilet
Ghost in the Shell 17:55 bilet 19:50 bilet
Jak poślubić milionera 13:05 bilet 15:30 bilet 17:55 bilet 19:30 bilet 20:20 bilet 21:55 bilet 22:40 bilet
Joker 20:35 bilet 21:50 bilet
Kraina Lodu II dub 14:40 bilet 15:25 bilet 15:40 bilet 15:50 bilet 17:05 bilet 17:45 bilet 18:15 bilet 18:40 bilet 19:30 bilet
Last Christmas 16:00 bilet 18:25 bilet 20:00 bilet 22:30 bilet
Le Mans '66 21:05 bilet
Multikino VR: Miasta świata 19:25 bilet
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia 20:40 bilet
Multikino VR: The Great C 18:45 bilet 21:05 bilet
Młody Renifer Alex dub 15:20 bilet 17:30 bilet
Na noże 11:40 bilet 14:30 bilet 17:20 bilet 20:10 bilet 22:15 bilet
Nadzwyczajni 19:40 bilet
Proceder 15:30 bilet 18:25 bilet 20:30 bilet 22:30 bilet
Ratujmy florę dub 15:30 bilet 17:45 bilet
Solid Gold 21:20 bilet
Śnieżna paczka dub 13:40 bilet 13:45 bilet 16:00 bilet 18:15 bilet
Multikino Ursynów Rano Po południu Wieczorem
1800 gramów 20:00 bilet
Baranek Shaun film. Farmageddon dub 10:50 bilet 13:30 bilet
Boże Ciało 20:50 bilet
Czarownica 2 dub 15:50 bilet
Jak poślubić milionera 13:05 bilet 15:30 bilet 17:55 bilet 20:20 bilet
Joker 15:05 bilet 17:50 bilet 20:30 bilet 22:15 bilet
Kraina Lodu II dub 10:00 bilet 11:00 bilet 12:45 bilet 13:20 bilet 13:50 bilet 15:10 bilet 15:45 bilet 16:15 bilet 16:50 bilet 17:35 bilet 18:10 bilet 18:40 bilet 19:15 bilet
Last Christmas 9:30 bilet 16:00 bilet 18:25 bilet 20:00 bilet 22:20 bilet
Le Mans '66 20:30 bilet
Młody Renifer Alex dub 9:30 bilet 13:10 bilet 15:20 bilet 17:30 bilet
Na noże 14:30 bilet 17:20 bilet 18:30 bilet 20:10 bilet 21:20 bilet
Nadzwyczajni 11:00 bilet 19:40 bilet
Proceder 20:35 bilet 21:35 bilet
Ratujmy florę dub 10:30 bilet 11:00 bilet 12:30 bilet 13:15 bilet 15:30 bilet 17:45 bilet
Solid Gold 21:05 bilet
Śnieżna paczka dub 9:30 bilet 10:00 bilet 11:00 bilet 11:30 bilet 13:00 bilet 13:45 bilet 16:00 bilet 18:15 bilet
Multikino Wola Rano Po południu Wieczorem
Jak poślubić milionera 16:00 bilet 18:25 bilet 20:10 bilet
Kraina Lodu II dub 11:30 bilet 14:40 bilet 16:20 bilet 17:30 bilet 18:45 bilet
Last Christmas 12:15 bilet 19:05 bilet 20:55 bilet
Młody Renifer Alex dub 14:30 bilet 17:00 bilet
Na noże 19:55 bilet 21:25 bilet
Proceder 20:00 bilet
Ratujmy florę dub 11:15 bilet 15:15 bilet 17:40 bilet
Solid Gold 21:10 bilet
Śnieżna paczka dub 13:15 bilet 13:25 bilet 15:30 bilet 17:45 bilet
Multikino Złote Tarasy Rano Po południu Wieczorem
Boże Ciało 21:35 bilet
Ghost in the Shell 18:00 bilet 20:10 bilet
Jak poślubić milionera 15:05 bilet 17:30 bilet 20:05 bilet 22:30 bilet
Joker 19:50 bilet 22:30 bilet
Kraina Lodu II dub 15:15 bilet 16:15 bilet 17:10 bilet 18:40 bilet
Last Christmas 15:55 bilet 18:20 bilet 20:45 bilet
Multikino VR: Miasta świata 19:40 bilet
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia 21:05 bilet
Multikino VR: The Great C 18:55 bilet 21:35 bilet
Młody Renifer Alex dub 14:55 bilet 17:00 bilet
Na noże 14:25 bilet 17:45 bilet 19:35 bilet 20:35 bilet 22:25 bilet
Nadzwyczajni 19:05 bilet
Proceder 20:15 bilet
Ratujmy florę dub 15:20 bilet 17:35 bilet
Solid Gold 21:00 bilet
Śnieżna paczka dub 15:45 bilet 18:00 bilet
Muranów Rano Po południu Wieczorem
Angelo 18:00 bilet
Ból i blask 12:15 bilet
Historia małżeńska 13:00 bilet 15:30 bilet 20:15 bilet 22:30 bilet
Irlandczyk 14:15 bilet
Parasite 15:30 bilet 22:45 bilet
Poznajmy się jeszcze raz 20:15 bilet
Wisła Rano Po południu Wieczorem
Last Christmas 14:10 bilet 18:30 bilet
Lighthouse 20:40 bilet
Młody Renifer Alex dub 10:00 bilet 12:15 bilet 16:20 bilet
Na noże 20:30 bilet
Nadzwyczajni 20:40 bilet
Poznajmy się jeszcze raz 18:15 bilet
Ratujmy florę dub 14:15 bilet
Śnieżna paczka dub 10:00 bilet 12:00 bilet 14:30 bilet 16:30 bilet
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

6 grudnia
29 listopada
22 listopada

Zapowiedzi

13 grudnia
19 grudnia
20 grudnia
25 grudnia
27 grudnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin