repertuary.pl
Film

Spadająca gwiazda

L'etoile filante
Reżyseria: Dominique Abel, Fiona Gordon

Repertuar filmu "Spadająca gwiazda" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Spadająca gwiazda" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Spadająca gwiazda
Tytuł oryginalny: L'etoile filante
Czas trwania: 98 min.
Produkcja: Belgia/Francja , 2023
Gatunek: thriller
Premiera: 19 kwietnia 2024
Dystrybutor filmu: Aurora Films

Reżyseria: Dominique Abel, Fiona Gordon
Obsada: Fiona Gordon, Dominique Abel, Kaori Ito

Ta francuska komedia kryminalna to piąty film świetnego duetu komików Abel & Gordon. Dominique Abel i Fiona Gordon stworzyli pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji komedię o tym, jak trudno uciec od przeszłości.

Suspens, gagi, slapstickowy humor to znaki rozpoznawcze duetu Abel & Gordon, a ich najnowszy film przywodzi na myśl twórczość klasyków gatunku, takich jak Buster Keaton oraz Jacques Tati.

W młodości Boris był aktywistą, odpowiedzialnym za głośny atak bombowy, o którym rozpisywały się media. Po latach zaszył się w tytułowej knajpie, gdzie pracuje jako barman. Jeżeli liczył, że dzięki temu łatwo będzie mu zapomnieć o kłopotliwej przeszłości, to grubo się mylił. Wszystko za sprawą uzbrojonego tajemniczego mężczyzny, który pewnej nocy pojawia się w barze. Dobrze wie, kim jest Boris, co więcej, pała żądzą zemsty. Z konfrontacji ostatecznie niewiele wtedy wychodzi, ale bohater ma świadomość, że od tego momentu musi się mieć na baczności. Jego przykrywka została właśnie zdemaskowana.

Rozwiązaniem wydaje się wyjazd z miasta, ale zupełnym przypadkiem Boris trafia na Doma, którego główną zaletą jest to, że wygląda tak jak on. Wraz z partnerką bohatera Kayoko oraz ich przyjacielem Timem planują intrygę, mającą wywieść w pole wszystkich, którzy obrali sobie za cel Borisa. Czy ich plan wypali?


Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Spadająca gwiazda on IMDb

Trailer filmu: Spadająca gwiazda

Dodaj nowy komentarz Spadająca gwiazda

Twoja opinia o filmie: